Spřátelujeme pouze blogy o the sims 2,3,
pro spřátelení napiš do komentářů


Srpen 2009

návod jak na rámečky a supr nápisky v PF

31. srpna 2009 v 22:27 | Elísek

čauvees skvělá nálada mám tu pro vás takovej navodík :D

takže rychle clic celý článek :)


Hola hola škola volá

31. srpna 2009 v 16:29 | Marti

Tak a už je to tady-školní koloběh.Dobré je pro tento blog že zase začne funkovat na plný pecky.Ovšem podle rozvrhu který s Eliškou dostaneme se zařídíme.Každá si rozdáme práci.Tak ale stejně ta škola.Moc se mi tam nechce.Zvlášť kvůli rannímu vztávání!Ale já s Eliškou máme štěstí a máme skvělí třídní.Takže hodně zdaru všem!

http://www.nenasili.cz/files/tiny_mce/File/vysvedceni_big.jpg

Krásný top

30. srpna 2009 v 9:53 | Marti

ZDROJ:
nutná registrace na:www.thesimsresource.com

The sims2 vizit The sims 3

27. srpna 2009 v 19:24 | Marti
Někdo říká The sims 2 někdo The sims 3.
Já osobně jsem chtěla jen the sims 2 ale po prním zahrání The sims 3 můžu s klidem říct obě dvě!Znám lidi kteří říkají,že the sims 2 ,protože the sims 3 ani nemají a ikdyž ho hrály stejně říkají the sims 2.Podle mě by ale mluvili jinak kdyby tu hru vlastnili.No můj názor.Každopádně každá hra má svoje.Musím přiznat že gtřeba komixy se dělají lépe v the sims 2.Ale kvalita simů a celkově hry je lepší u The sims 3.U the sims 2 víš za chvíly všechno co v ní je ale the sims 3 vás furt překvapuje!
Tak nevím.....já mám ráda obě stejně.A co vy????


Video nového datadisku The sims 3!

27. srpna 2009 v 19:15 | Marti
Video z německé výstavy GamesCom se záběry z hraní nadcházejícího datadisku pro The Sims 3. Byť na poměrně nekvalitní nahrávce této prezentace můžete zahlédnout záběry z egyptské části hry.
Zdroj:thesims3.cz

Deska nic nepřibyde

27. srpna 2009 v 12:09 | Marti
Ahujky,

já i Elísek jdeme dnes na koupák.A tak tu nic nepřibyde ovšem budeme probírat i blog takže snad něco vymyslíme.Jinak teď jsem momentálně pěkně rozzuřená nebudu říkat proč,ale s tim dotyčnym si to musim vyříkat.Jen chci říct teď nemyslim tebe Weru!Myslím někoho jiného to ti pak řeknu.

Tak a dost!!!!!!!!!!!!

25. srpna 2009 v 20:33 | Marti
Tak a už toho mám právě dost!Nechápu proč někteří návštěvníci,píšou pod článek u kterého je i jasně napsáno komenty jen ohledně tohoto článku,žádné reklamky apod....¨Takže pokud to takhle půjde dál.Přijde na řadu blokace!Omlouvám se ale takhle to prostě nejde!Takže SB!Pro vás je tu new pravidlo!Nepiště ,že obíháte!Prostě přiďte,přečtěte si článek a napište něco k němu!To je jako obíhání.Děkujeme


Jinak dám sem jiný design,který ještě dělala Weru.Ale nějaký ještě ze začátku:D

Sem tu zpět :)-elísek

25. srpna 2009 v 12:05 | Marti

Ahojky Simulci ! :)

Jsem tady zpět a to díki zásluhou martinky !
Tak snad tady semnou budete spokojení !
jinak já mám 1 blog a ten je právoplatně muj
potom tento :) a pak ještě zakládáme s marti nový je to www.em-sims-2-3.blog.cz tak až budete mít volnou chvilku a také až si prohlídnete tento blog tak doporučuji se tam mrknout :)
Jinak co mám v plánu ?
: no ještě to nevím tak přesně ale chtěla bych vám sem dávat obrázky z mé hry sims 3 a možná také ze sims 2 komix zatím moc neplánuju protože sou tu tři a potom by se to tu předhánělo a vy byste nevěděli co máte číst :) jinak kdybych ho udělala tak asi ze ts3
a taky bych zde chtěla začít nějakou novou soutěž ale ještě musím vymyslet jakou no napadá mě něco jako uprav svuj obrázek nebo soutěž o nej komix co myslíte že by se sem hodilo za soutěž ? kdyžtak nám to napište do komentíku :)

Horror age-úvod

23. srpna 2009 v 10:54 | Marti
Konečně úvod jednoho z nových komixů blogu!
c.č.

Škola

21. srpna 2009 v 20:50 | Marti
Ano,už je to tak škola se strašlivou rychlostí zase vrací zpět na scénu každodenního života.A já jedu dnes nakupovat školní pomůcky.Je to fakt strašný když víte jak ten čas rychle plyne.Mám dlouhatánský seznam všeho co potřebuju.Sešity,pastelky,penál,desky,rýsovací pomůcky a mnoho mnoho dalšího!
No jo ZÍTRA JEDEM.Ještě vám sem nastavím jeden úvod komixu.
Teď mi probíhá období kdy nevím komu věřit z přátel.Jsem ten tip co všem všechno odkejve,půjčí,dá opsat,poradí,pomůže a všechno okolo,ale nějak se mi to vůbec nevyplácí.Myslím,že všichni znáte ten pocit když si vás nevšímají,nebo vás zradí kamarádi o kterejch ste si mysleli jak jsou skvělí.A to teď prožívám já.
Ale naštěstí se objevily 3 zlatíčka.Eliška,Sanny a ještě jeden kluk-nejmenuju.A ty mi poslední dobou pomáhaj z těžkých období.
DÍKY!!!!

Obal a ukázka z datadisku!Cestovní horečka

21. srpna 2009 v 14:41 | Marti
Na fotce pořízené na výstavě GamesCon můžeme vidět koláž motivů z chystaného datadisku. Dost pravděpodobně takto může vypadat přebal hry, co myslíte? Všiměte si vůbec prvního záběru z francouzské destinace - konkrétně přímo z Paříže s její dominantou v pozadí záběru.

zdroj:thesims3.cz


Já se na tento datadisk strašně těším,ikdyž mě mrzí,že už nedělají datáče k The sims 2.Ale doufám,že tento datadisk dostanu až se bude prodávat!


INFO-PROSÍM ČTĚTE!

19. srpna 2009 v 20:04 | Marti
Ahoj návštěvníci blogu o The sims 2,
Nyní jsou prázdniny znáte to taky se vám nechce furt sedět u PC.Navíc jsem teď byla na 12 denní dovolené.
BOD Č.1
NEW BLOGMASTERS
Jsem ráda,že se vás tolik nabízí a lidé doporučují.Ovšem i já mám své kontakty a vím na koho se obrátím až budu skutečně potřebovat.Zatím nepotřebuju.Navíc odcházím z více blogů a zase mám jen dva a zakládám s kamarádkou další takže budou tři.Takže blogmastera nehledám!
BOD Č.2
KOMIXY
Nové:
MYSTERIOUS WORLD:TAJEMNÝ SVĚT
Díl 1.čili úvodní by měl vyjít zítra,ovšem podle toho jak budu stíhat.
STRACH ZE ŽIVOTA
Díl 1.čili díl úvodní by měl vyjít také zítra ale jako u předschozího uvidíme.
Starší:
VAMPIRE AND HUMAN 2
7.díl již druhé série Vampie and Human by měl vyjít ještě dnes!
BOD Č.3
SB
Tento měsíc už nebudu obíhat!A za to se omlouvám!Jinak bude aktualizace!!!!!
To je zatím vše co jsem chtěla

Jsem z5!

18. srpna 2009 v 9:51 | Marti
Ahojky,
jsem zpátky zž 12 denní dovolené v Řecku.Všechno bylo naprosto úžasná však já ještě napíšu!
Většině sb děkuji za trpělivost.Je mi líto jen,že i přes napsání všem sb i na blog upozornění,že tu nebudu a at si mě prosím nemažete přesto se to stalo.Moc mě to mrzí.
Jinak těšte se na Thesims2 komixy i na ty The sims 3!
Papapapa

Ahoooj všichni!

14. srpna 2009 v 14:26 | Weru(Bývalá blogmasterka)
Ahojky lidičky moje milovaný!

Tak se Vám po dlouhé době hlásím.Nebojte nevracím se,ale chci Vám dát informaci.Marťa myslím,že je ještě pořád v Řecku Marti nevím to jistě.Pokud si chcete naposledy se mnou pokecat jen tak nebo potřebujete radu,protože já jsem se teď sims 2 rozjela,tak klidně napište.Jděte do místnosti ZDE ale nejsem tam pořád jen v tutěch hodinách.
Můžete mi dát vědět i e-maliem,který mám pořád stejný.Nebo na moje ICQ také pořád stejné.Nebo jděte na můj new blogísek Tady Napište mi prostě.Moc se mi po Vás stýzká,ale už se vracet nechci chci si s váma jen psát..A to straašně moc...Lidičky jděte do místnosti...

Papa
Weru

3,vydání TW-magazinu

12. srpna 2009 v 10:09 | Marti


A je tu 3 vydání Thesims2-weru magazinu!
Přeji pěkné počtení!

Hlasujte for me please!

5. srpna 2009 v 17:50 | Marti
Ahojky,
prosím o další hlásky v soutěži,,najdi si svou hvězdu!"Jsem tam s Dashou(Martina...Dasha)
Hlasujte Zde!Děkuji všem!
Ještě jednou Zde
The sims 3 nový datadisk!-cestovní horečka

4. srpna 2009 v 10:01 | Marti
Electronic Arts dnes vydaly tiskovou zprávu, jež oficiálně oznamuje brzký příchod prvního datadisku k The Sims 3, o jehož náplni se již nějakou dobu šuškalo a tehdy uniklé informace rozhodně neměly daleko od pravdy! V prvním přídavku budou moci naši Simíci opravdu na chvíli opustit všední život v Sunset Valley nebo Riverview a vydat se za novými zážitky do exotických destinací. Připravena pro ně budou hned tři zajímavá místa: Simíci mohou uskutečnit dobrodružnu výpravu mezi pyramidy ve starobylém městě Al Simhara v Egyptě, prožít romantickou dovolenou ve francouzském Champs Les Sims nebo poznat dávná tajemství a umění dálného východu v čínské osadě Shang Simla. Na svých cestách budou mít Simíci příležitost hledat ztracené poklady dávných dob, učit se prastarým dovednostem a řemeslům a poznávat nové přátele z cizích zemí. Datadisk ponese oficiální název World Adventures (český distribuční název zní Cestovní horečka) a k dostání by měl být v týdnu kolem 16. listopadu 2009. Abychom si ukrátili čekání, můžeme již dnes v předstihu okusit atmosféru vyprahlé egyptské poušti, kterou nám přiblíží tři nové obrázky...Zdroj: EA Extrane
thesims3.cz

Pro Sb!!

3. srpna 2009 v 8:17 | Marti

Ahojky všechna mé SB,
omlouvám se vám všem,ted naposedy oběhnu vás.A pak už nebudu mít 14 dní čas.13-dovolená 1-vybalování,balení-však to znáte☻
Takže jestli bude u vás na blogu zápis a já se nestihnu zapsat prosím nemažte si mě!O to vás moc moc prosím!Teď je toho všeho na mě moc.Všude nějaký blg.Slíbila jsem 2 kamarádkám že jim budu pomáhat na blogu což pro mě znamená 5 blogů o je veliká zátěž.
Děkuju všem za pochopení Marti